Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Usługa MultiSMS gwarantuje Państwu nieprzerwany dostęp do usług komunikacyjnych na poziomie 99%. Naszą aplikację zintegrowaliśmy z wieloma operatorami co stanowi gwarancję niezawodności funkcjonowania. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu szybkość wysyłki wiadomości SMS nawet do 30 SMS/sek.

W razie wystąpienia problemów z działaniem aplikacji MultiSMS, gwarantujemy poprzez nasz system zgłaszania błędów i problemów, w większości przypadków, przywrócenie w pełni funkcjonalnego oprogramowanie w ciągu kilku godzin.

Procedury gwarantujące najwyższą jakość usług:

Najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas rejestracji oraz logowania MultiSMS. Hasło oraz klucz licencyjny wpisywany jest w postaci zaszyfrowanej. Dzięki temu dostęp może być tylko wykorzystany przez uprawnione do tego osoby.

Wszyscy użytkownicy MultiSMS, którzy zdecydują się na korzystanie z naszej usługi mają możliwość szyfrowania przesyłanych danych za pomocą SSL, co gwarantuje bezpieczną komunikację z naszymi serwerami.

Gwarantujemy automatycznie wykonywany backup zapisanych danych na naszych serwerach, co gwarantuje zapewnie ciągłości pracy bez względu na awarie i inne nieprzewidziane sytuacje

Nasza usługa umożliwiają masową wysyłkę wiadomości SMS, tylko i wyłącznie do osób które wcześniej wyraziły na to zgodę. Nie przesyłamy wiadomości SMS do osób przypadkowych, które nie wyrażą zgody na otrzymywanie treści od nadawcy.